0(850) 49 50 777
            
   YAZILIM

NSGYM

Spor Merkezi Üye Takip Yazılımı
Giriş Çıkış Kontrolü – Cafe Modülü - Resepsiyon – Ödeme ve Üye Süresi Takibi – Club Card –Turnike ve Kartlı Geçiş Sistemi.
Spor ve sağlıklı yaşam merkezlerinin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen bir programdır. Üye Takibi yapmak isteyen her noktada kullanılabilir.Sektöre özel ve kullanıcı dostu bir yazılımdır.

NS FAMA

Spor ve Güzellik Merkezi Üye Takip Programı
(Turnike ve kartlı giriş)
Üyelerimizin bilgileri, cari takibi, üye giriş çıkış kontrolleri, ödeme ayrıntıları, kasa bilgileriniz, satış ekibinizin, antrenörlerin, resepsiyonun üye takip ekranları, tüm akışın raporlanması ve eğer merkezinizde bir cafe varsa cafenin kullanabileceği ekranlar bulunmaktadır.


SATIŞ PRO

Satış Pro Satış ve Üye Takip Yazılımı
Satış takibi -Kullanıcı dostu kolay yönetim paneli – Gelişmiş raporlama – Dokunmatik ekran - Arayanı gösteren modül - Stok Takibi –Barkod -üye yönetimi –club kart -parapuan ve chip.
Müşterilerinizi daha iyi tanımanızı sağlarken her müşteriye daha özel bir hizmet sunabilmeniz için size ihtiyacınız olan tüm bilgileri sunar.

ATLANTİS

Lojistik Bilgi Yönetim Yazılımı
Denizyolu- Havayolu-Karayolu taşımacılığı yapan lojistik firmaların şubeleri ile birlikte kullanabilecekleri satış-pazarlama-gemi- yük- gümrük- muhasebe- finans departmanlarının iş süreçlerini hızlı ve teknolojik olarak takibini yapabilecekleri sektöre özel kullanıcı dostu bir yazılımdır.


 

NETSİS

Enterprise, Standard, Entegre.NET
Netsis serisi ürünlerin en kapsamlı versiyonu olarak geliştirdiğimiz Enterprise, Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışmaya olanak tanıyor. Netsis Enterprise 10 kullanıcılı işletmelerden, 500 kullanıcılı holding yapısındaki çok işletmeli kuruluşlara kadar çözüm sunuyor.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ZİYARET

Müşteri Temsilcisi Bilgi Giriş modulu, Temsilci Tanımlamaları, Yönetici Paneli, Raporlar, Sms-email modulu, Mesaj Bölümü.
Satış temsilcilerinin hangi gün hangi müşteri ziyareti yaptığını gelecek tarihlerdeki randevu durumunu, yeni müşteri kazanımlarını, satış detaylarını ayrıntılı olarak raporlayabilme imkânı sunmaktadır. Sistem internet olan her noktadan çalışmaktadır.


 

Kerzz® POS

POS Restoran, Cafe, Bar, FastFood, Pastane Otomasyonu.

Yiyecek ve içecek sektöründe hizmet sunan tüm işletmeler için geliştirilmiş bir restoran programıdır.
 

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilr arayüz, Sanal mağazanız 1 günde hazır, güçlü, güvenilir ve güncel altyapı çözümleri, Tedarikçi enregrasyon sistemleri, tam arama motoru optimizasyonu (SEO), Farklı ve çeşitli tasarım seçenekleri.